Drugi fotograf Cała Polska

Dla wszystkich którzy oferują swoje usługi jako Second Shooter lub szukają Second Shooter-ów
Awatar użytkownika
Pablo_Pe
Posty: 33
Rejestracja: sob sty 28, 2012 8:29 am
Kontaktowanie:

Drugi fotograf Cała Polska

Postautor: Pablo_Pe » pn wrz 24, 2012 7:10 pm

Witam serdecznie
Tak więc, jestem początkującym fotografem ślubnym, fotografuje od 4 lat, od pół roku prowadzę firmę. Doświadczenie: jedna sesja panny młodej, dwa śluby jako drugi fotograf (niestety tylko przyjęcia bez ślubu w kościele), jedna sesja narzeczeńska, kilka sesji portretowych. Mam już w planach następne sesje narzeczeńskie i plenerowe sesje ślubne (tzn chętni sami się zgłaszają). Staram się rozwijać uczestniczyłem w warsztatach Grzegorza Płaczka oraz warsztatach błyskania :), w planach mam następne warsztaty tylko chwilowo brak kasy. Sprzęt posiadam:) Chęci mam, cały czas się uczę i nie poddaję. Bardzo chciałbym popracować z kimś bardziej doświadczonym podczas zlecenia i zobaczyć jak pracuje profesjonalista. Najchętniej praca na Śląsku i w Małopolsce aczkolwiek dojadę wszędzie, oferty typu "płatne warsztaty na żywo" też mnie interesują.

Dodaje linka do strony na facebooku, strona internetowa jest w trakcie tworzenia właśnie;

https://www.facebook.com/AmoreFotoo
Awatar użytkownika
SzymonD700
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 29, 2012 8:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Drugi fotograf Cała Polska

Postautor: SzymonD700 » pn wrz 24, 2012 8:48 pm

odezwij się do mnie to jak będę coś miał w zanadrzu to się będę odzywać do Ciebie...
Kontakt do mnie znajdziesz na www.szymondziuba.pl

tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do „Dział dla Second Shooter-ów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości