Studniówka Ryn 19stycznia

Dla wszystkich którzy oferują swoje usługi jako Second Shooter lub szukają Second Shooter-ów
MarcinWaryszak
Posty: 147
Rejestracja: sob lis 12, 2011 9:08 pm
Kontaktowanie:

Studniówka Ryn 19stycznia

Postautor: MarcinWaryszak » pn paź 15, 2012 8:35 am

Tak jak w temacie :)
narazie jest 105 osób z samego liceum, ale możliwe, że jeszcze się uzupełni, no i + osoby towarzyszące...

propozycje ze sprzętem i ceną proszę na pw :)
Awatar użytkownika
Paweł Kurpiewski
Posty: 90
Rejestracja: śr gru 07, 2011 10:46 pm
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontaktowanie:

Re: Studniówka Ryn 19stycznia

Postautor: Paweł Kurpiewski » pn paź 15, 2012 12:03 pm

5000,-
Kto da więcej ?
Awatar użytkownika
SzymonD700
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 29, 2012 8:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Studniówka Ryn 19stycznia

Postautor: SzymonD700 » pn paź 15, 2012 1:20 pm

Ja jak robiłem reportaż ze studniówki to liczyłem chyba( dokładnie nie pamiętam) 45 zł od pary. Na jedna parę przypadała tez jedna płyta ze zdjęciami. Potem mieli zgodę na powielanie.
MarcinWaryszak
Posty: 147
Rejestracja: sob lis 12, 2011 9:08 pm
Kontaktowanie:

Re: Studniówka Ryn 19stycznia

Postautor: MarcinWaryszak » pn paź 15, 2012 6:32 pm

tak tak ;)
Szymon, propozycję swojej gaży ;) nie od osoby :P
Awatar użytkownika
Przemysław Szklarski
Administrator
Posty: 937
Rejestracja: śr maja 04, 2011 9:38 am
Kontaktowanie:

Re: Studniówka Ryn 19stycznia

Postautor: Przemysław Szklarski » pn paź 15, 2012 9:39 pm

Szukasz drugiego fotografa czy jak? Bo nie rozumiem?
MarcinWaryszak
Posty: 147
Rejestracja: sob lis 12, 2011 9:08 pm
Kontaktowanie:

Re: Studniówka Ryn 19stycznia

Postautor: MarcinWaryszak » pn paź 15, 2012 11:39 pm

Dlaczego Wy nie rozumiecie :(


Tak szukam second
Awatar użytkownika
SzymonD700
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 29, 2012 8:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Studniówka Ryn 19stycznia

Postautor: SzymonD700 » wt paź 16, 2012 8:26 am

MarcinWaryszak pisze:Dlaczego Wy nie rozumiecie :(


Tak szukam second

Dlatego że piszesz niezbyt jasno... i trzeba się domyślać.

Ja bym post w tej sprawie napisał tak: "poszukuję osoby, która jako druga będzie fotografować ze mną studniówkę dnia tego i tego w miejscu.... Osoby zainteresowane proszę o kontakt np na mail:.... z podaniem jakim sprzętem dysponują oraz za jaką stawkę stawkę chciałyby pracować. Zgłoszenia przyjmuję do.....

Jak napisałbyś w ten sposób lu podobnie to nie byłoby niejasności. Mamy taki piękny język. Używajmy go należycie i pielęgnujmy go...
Pozdrawiam
MarcinWaryszak
Posty: 147
Rejestracja: sob lis 12, 2011 9:08 pm
Kontaktowanie:

Re: Studniówka Ryn 19stycznia

Postautor: MarcinWaryszak » wt paź 16, 2012 9:33 am

Jakbym szukał informacji o tym ile wziąć za studniówkę lub coś w tym stylu to bym napisał w innym dziale. Tym, którzy napisali na pw nietrudno było mnie zrozumieć :)

Pozdrawiam
Arletta
Posty: 194
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 8:17 am
Lokalizacja: Warszawa/ R_Nida
Kontaktowanie:

Re: Studniówka Ryn 19stycznia

Postautor: Arletta » wt paź 16, 2012 10:06 am

SzymonD700 pisze:...
Dlatego, że piszesz niezbyt jasno... i trzeba się domyślać.
...
Jak napisałbyś w ten sposób lub podobnie, to nie byłoby niejasności. Mamy taki piękny język. Używajmy go należycie i pielęgnujmy go...
Pozdrawiam

Przepraszam Cię Szymonie za szczerą uwagę (zwracaną Tobie już kolejny raz), a pozostałych za OT, ale dołączę się do prośby Szymona, jednocześnie prosząc jego samego o stosowanie jego własnej uwagi do innych...
Szymonie, mamy piękny język, czy szanujesz go, pielęgnujesz i używasz należycie popełniając w każdym swoim poście błędy, przez które ciężko zrozumieć o czym piszesz, a co nieraz powoduje stratę czasu na ponowne czytanie i analizowanie Twoich wpisów?
Mam nadzieję, że wpis Marcina pokazuje wyraźnie, jak ważne jest dbanie o poprawną pisownię i stosowanie poprawnego języka w publicznych miejscach.

Ps. Nie jestem polonistką (nikt nie musi być, by pisać poprawnie), ale zwyczajnie przeraża mnie sytuacja na forach i wizja przyszłości języka polskiego... Nie cofajmy się!
Awatar użytkownika
SzymonD700
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 29, 2012 8:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Studniówka Ryn 19stycznia

Postautor: SzymonD700 » wt paź 16, 2012 10:29 am

Arletta pisze:
SzymonD700 pisze:...
Dlatego, że piszesz niezbyt jasno... i trzeba się domyślać.
...
Jak napisałbyś w ten sposób lub podobnie, to nie byłoby niejasności. Mamy taki piękny język. Używajmy go należycie i pielęgnujmy go...
Pozdrawiam

Przepraszam Cię Szymonie za szczerą uwagę (zwracaną Tobie już kolejny raz), a pozostałych za OT, ale dołączę się do prośby Szymona, jednocześnie prosząc jego samego o stosowanie jego własnej uwagi do innych...
Szymonie, mamy piękny język, czy szanujesz go, pielęgnujesz i używasz należycie popełniając w każdym swoim poście błędy, przez które ciężko zrozumieć o czym piszesz, a co nieraz powoduje stratę czasu na ponowne czytanie i analizowanie Twoich wpisów?
Mam nadzieję, że wpis Marcina pokazuje wyraźnie, jak ważne jest dbanie o poprawną pisownię i stosowanie poprawnego języka w publicznych miejscach.

Ps. Nie jestem polonistką (nikt nie musi być, by pisać poprawnie), ale zwyczajnie przeraża mnie sytuacja na forach i wizja przyszłości języka polskiego... Nie cofajmy się!

Postaram się poprawić... Zauważyłem, że system nie zawsze poprawia moje błędy. A przy moje dysgrafii i dysleksji jest to dużym utrudnieniem. Mnie głównie chodziło o sposób wyrażania myśli a nie o pisownię. Nie lubię zwyczaju pisania skrótowego gdyż może to prowadzić do niejasności.

tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do „Dział dla Second Shooter-ów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości