Przygarnie ktoś kropka z dolnośląskiego:)

Dla wszystkich którzy oferują swoje usługi jako Second Shooter lub szukają Second Shooter-ów
Awatar użytkownika
natalkiena
Posty: 10
Rejestracja: czw lis 15, 2012 9:33 pm
Kontaktowanie:

Przygarnie ktoś kropka z dolnośląskiego:)

Postautor: natalkiena » ndz kwie 21, 2013 9:56 pm

Byłabym ogromnie i megamuciachennie wdzięczna gdyby, ktoś przygarnął mnie na zlecenie ślubne. Mogę od siebie zagwarantować serię BACKSTAGE dla fotografa głównego. Nie zadaję pytań w sprawie ustawień, to co chcę w tej chwili utrwalić to sprawna praca, szybka zmiana ustawień i 100% koncentracji.
Co do doświadczenia: Liceum plastyczne i (niestety) przerwane studia na ASP więc sprawy kompozycyjne i wyczucie estetyki nie są mi obce. Przez swoje dzieciaczki wkręciłam się w fotografie dziecięcą( trudni modele, cały czas w biegu:))) Na swoim koncie mam jeden chrzest i 3 śluby znajomych ale wiadomo przez ten czas wiedza i sprzęt idą do przodu. Teraz mam jeden ślub w rodzinie w czerwcu i pierwsze w życiu zlecenie w sierpniu:) Chciałabym się jeszcze troszkę oswoić z warunkami jakie panują w kościołach.
Mam za sobą kurs liturgiczny. Dwa spotkania z Asidą i Radkiem na błyskaniu. Kilka spotkań z Pawłem Papardelle ale to chyba głównie dla siebie samej( strasznie chcę wrócić do fotografii analogowej ale za jakiś czas):) Wiedza głównie z książek i internetu. Coś więcej o mnie w obrazkach można podglądać tu: https://www.facebook.com/NataliaSaracyn


Sprzęt:
Canon 50D,
obiektywy canon 50mm 1,8, canon 85mm 1,8 , canon 17-35mm 2,5 , samyang 8mm , lampa nissin i yongnuo. nadajniki yongnuo, filtry żelowe, statyw, niedługo powinnam zostać szczęśliwą posiadaczką pełnej klatki.
tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do „Dział dla Second Shooter-ów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość