chciałbym się sprawdzić jako 2nd shooter Małopolska

Dla wszystkich którzy oferują swoje usługi jako Second Shooter lub szukają Second Shooter-ów
Awatar użytkownika
kabwoj
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 03, 2014 8:31 pm
Kontaktowanie:

chciałbym się sprawdzić jako 2nd shooter Małopolska

Postautor: kabwoj » ndz mar 09, 2014 10:48 pm

Chciałbym się sprawdzić, jako drugi fotograf (małopolska, świętokrzyskie, podkarpackie)
Fotografią zajmuję się od zawsze - zaczynałem od Smieny 8mm ;-) Kijewa, Zenita,Olympusa, Minolty---bawiłem się obróbką filmów i zdjęć w ciemni fotograficznej---obecnie nadal interesuje mnie fotografia analogowa aczkolwiek czasy wymuszają korzystanie z szybszych cyfrówek - teraz fotografuję Canonem 6 d i 60 d, szkła posiadam raczej amatorskie (canon 50mm 1,8/Tamron 17-35/.. i super "M42" Takumar 50mm 1,4- ciągle się rozwijam i obecnie dążę do osiągnięcia zadowalających wyników w fotografii .....chciałbym również w ślubnej - potrzebuję zdobyć doświadczenie u boku profesjonalisty - mam nadzieję, że znajdzie się ktoś z kim mógłbym zrealizować swój cel...aha miałem już raz doświadczenie z fotografowaniem ślubu - było to jeszcze za czasów Zenita- zdjęcia się młodym podobały - nadal jestem z ówczesnymi Młodymi na przyjacielskiej stopie :D. ..żeby nie było dzisiaj byłem na pierwszym dniu kursu fotografii i filmowania podczas liturgii...już jestem po - mam żółtą plakietkę i kupiłem canona 85mm 1,8 -jestem strasznie z niego zadowolony,

Wojtek
tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do „Dział dla Second Shooter-ów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości