yarson-mazowieckie

Dla wszystkich którzy oferują swoje usługi jako Second Shooter lub szukają Second Shooter-ów
Awatar użytkownika
yarson
Posty: 405
Rejestracja: czw paź 20, 2011 9:11 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

yarson-mazowieckie

Postautor: yarson » wt lis 01, 2011 9:45 pm

Ciągle uczę się fotografii i chętnie poszerzę swoje umiejętności jako drugi fotograf lub asystent na różnego rodzaju imprezach np. ceremonii ślubnej, zdjęciach w plenerze itp.
Sprzęt jakim obecnie dysponuję: Canon 30D, Canon 17-55/2.8 IS USM, CANON 50/1.8, Samyang 8mm/3.5, Canon 430 EXII i parę innych pierdół jak statyw, lampa CY 100 MR, nadajnik z dwoma odbiornikami YN RF-602.
Rezerwowo mogę pożyczyć od brata Canona 550D.
Posiadam zaświadczenie umożliwiające fotografowanie wszelkich uroczystości kościelnych.
Z doświadczenia to:
robiłem zdjęcia na 3 ślubach jako drugi fotograf u znajomych i brata. W grudniu tego roku już też mam zaplanowane fotografowanie jako drugi u znajomych.
We wrześniu br. robiłem zdjęcia również na chrzcie u znajomych
PF póki co nie zrobiłem, bo nie mam do końca opanowanej obróbki, ale uczę się i niedługo (mam nadzieję że przed nowym rokiem) jakiś podgląd do moich zdjęć typowo ślubnych będzie, póki co zapraszam na bloga.

Jestem z Warszawy, lecz myślę że mazowieckie jest też w moim zasięgu (mam swoje auto).
Awatar użytkownika
yarson
Posty: 405
Rejestracja: czw paź 20, 2011 9:11 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: yarson-mazowieckie

Postautor: yarson » czw kwie 11, 2013 9:06 pm

Dalej jestem zainteresowany.
Obecnie trochę się zmieniło i tak:
Mama swoją DG.
Sprzęt: Canon 5D mkII + C35/1.4, C50/1.8, C85/1.8, C70-200/2.8, na backup Canon 30D lampę C430EXII, 2 lampy YN460II+ wyzwalacze YN RF-602
Zdjęcia można zobaczyć na http://www.jareksarnowski.pl i fb https://www.facebook.com/pages/Fotografia-Jarek-Sarnowski/278749302217449
Strona w trakcie "remontu" bo kupiłem szkielet prawie rok temu i teraz dostosowuję go "pod siebie", no i zdjęcia też jeszcze nie wszystkie zamieszczone.

Więc zapraszam, chętnie pomogę, a przy okazji się czegoś nauczę...
Awatar użytkownika
yarson
Posty: 405
Rejestracja: czw paź 20, 2011 9:11 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: yarson-mazowieckie

Postautor: yarson » wt maja 14, 2013 11:17 pm

UP :)

tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do „Dział dla Second Shooter-ów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość