Dajcie pofocić:)))Śląsk

Dla wszystkich którzy oferują swoje usługi jako Second Shooter lub szukają Second Shooter-ów
Jagoda Gola-Owczarek
Posty: 37
Rejestracja: pn lip 30, 2012 9:59 pm
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Dajcie pofocić:)))Śląsk

Postautor: Jagoda Gola-Owczarek » ndz sie 05, 2012 10:33 pm

Witam, fotografuję od ok. 3lat, teraz biorę się za siebie na poważnie. Zmieniłam sprzęt na duuużo lepszy i mam zamiar być jedną z najlepszych w tej branży... ale na razie potrzebuję pomocy wspaniałych forumowiczów:)))
Bardzo chętnie popracuję jako drugi fotograf, czy ktoś mnie przyjmie na zdjęcia????????????????????????????????????
Moje skromne portfolio :
http://www.jagodaowczarek.blogspot.com/
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
ciepol
Posty: 136
Rejestracja: śr maja 23, 2012 9:57 am
Kontaktowanie:

Re: Dajcie pofocić:)))Śląsk

Postautor: ciepol » wt sie 07, 2012 3:58 am

Jagoda Gola-Owczarek pisze:Witam, fotografuję od ok. 3lat, teraz biorę się za siebie na poważnie. Zmieniłam sprzęt na duuużo lepszy i mam zamiar być jedną z najlepszych w tej branży... ale na razie potrzebuję pomocy wspaniałych forumowiczów:)))
Bardzo chętnie popracuję jako drugi fotograf, czy ktoś mnie przyjmie na zdjęcia????????????????????????????????????
Moje skromne portfolio :
http://www.jagodaowczarek.blogspot.com/
Pozdrawiam:)



Witaj
Fajnie że ruszasz z impetem ale masz kilka zdjęć ,które nie dadzą Ci reklamy szczególnie te z głupia mina pana młodego.Tego nie da się uniknąć i czasem załapie się dziwny grymas czy przymknięte oczy ,czy nawet zgubi się ostrość-zdarza się to wszystkim. Radzę nie oddawać takich zdjęć PM bo takie zdjęcie nie ma żadnej wartości raczej odbiera się je w negatywny sposób a już na pewno nie zamieszczać na stronach .Mimo wszystko masz dużo fajnych kadrów więc walcz o jakość skoro masz zamiar być naj :) Trzymam kciuki.
----------------------------------------------
''Z fotografią śpię,budzę się i zasypiam ...
fotografia bawi mnie ,smuci i zdumiewa ...
fotografując odpoczywam ,denerwuję się i śmieję''

FB
CennaChwila
Jagoda Gola-Owczarek
Posty: 37
Rejestracja: pn lip 30, 2012 9:59 pm
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Re: Dajcie pofocić:)))Śląsk

Postautor: Jagoda Gola-Owczarek » śr sie 08, 2012 10:13 pm

Witaj,dziękuję za cenne uwagi:) Na swoją obronę dodam tylko tyle, że pan młody ma ogromne poczucie humoru i wręcz specjalnie robił głupie miny( fajnie by było jakbyś wyszczególnił zdjęcia które szczególnie Ci się nie podobają...:):))
To mój pierwszy poważniejszy ślub więc myślę że z każdym następnym będzie lepiej:))
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
ciepol
Posty: 136
Rejestracja: śr maja 23, 2012 9:57 am
Kontaktowanie:

Re: Dajcie pofocić:)))Śląsk

Postautor: ciepol » śr sie 08, 2012 10:32 pm

Jagoda Gola-Owczarek pisze:Witaj,dziękuję za cenne uwagi:) Na swoją obronę dodam tylko tyle, że pan młody ma ogromne poczucie humoru i wręcz specjalnie robił głupie miny( fajnie by było jakbyś wyszczególnił zdjęcia które szczególnie Ci się nie podobają...:):))
To mój pierwszy poważniejszy ślub więc myślę że z każdym następnym będzie lepiej:))
Pozdrawiam serdecznie.


Nie zrozum mnie źle, nie chodzi o świadome wyrażanie emocji tylko o uchwycenie momentu przymkniętych nie równo oczu jak to jest na 11 to zdjęcie jest bardzo nie trafione pod tym względem
a 6 jest mocno nie ostra.
----------------------------------------------
''Z fotografią śpię,budzę się i zasypiam ...
fotografia bawi mnie ,smuci i zdumiewa ...
fotografując odpoczywam ,denerwuję się i śmieję''

FB
CennaChwila
Jagoda Gola-Owczarek
Posty: 37
Rejestracja: pn lip 30, 2012 9:59 pm
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Re: Dajcie pofocić:)))Śląsk

Postautor: Jagoda Gola-Owczarek » śr sie 08, 2012 10:52 pm

ciepol pisze:
Jagoda Gola-Owczarek pisze:Witaj,dziękuję za cenne uwagi:) Na swoją obronę dodam tylko tyle, że pan młody ma ogromne poczucie humoru i wręcz specjalnie robił głupie miny( fajnie by było jakbyś wyszczególnił zdjęcia które szczególnie Ci się nie podobają...:):))
To mój pierwszy poważniejszy ślub więc myślę że z każdym następnym będzie lepiej:))
Pozdrawiam serdecznie.


Nie zrozum mnie źle, nie chodzi o świadome wyrażanie emocji tylko o uchwycenie momentu przymkniętych nie równo oczu jak to jest na 11 to zdjęcie jest bardzo nie trafione pod tym względem
a 6 jest mocno nie ostra.


No racja, dzięki:))
Jagoda Gola-Owczarek
Posty: 37
Rejestracja: pn lip 30, 2012 9:59 pm
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Re: Dajcie pofocić:)))Śląsk

Postautor: Jagoda Gola-Owczarek » czw wrz 06, 2012 10:11 am

HOP, HOP , CZY KTOŚ SIĘ ZLITUJE:))

tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do „Dział dla Second Shooter-ów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości