Digitalalbum.pl- fuszerka

Awatar użytkownika
Marlena
Posty: 284
Rejestracja: sob gru 10, 2011 6:51 pm
Kontaktowanie:

Digitalalbum.pl- fuszerka

Postautor: Marlena » sob mar 01, 2014 11:52 am

Czy macie już jakieś doświadczenia z wyżej wymienioną firmą? Zamówiłam u nich nieduży album tradycyjny, pudełko na zdjęcia i płyty. Pudełka wyglądają pięknie, wykonanie bardzo ok. Album z wierzchu prezentuje się super, natomiast jak otworzyłam, to lekko się załamałam :( Szeroka, nierówna warstwa kleju widoczna spod bibuły- czy tak to powinno wyglądać ? Nie mam za bardzo porównania, bo pierwszy raz zamawiam album tradycyjny. Tyle w tym dobrego, że nie czeka na niego żaden klient, album miał być dla mnie do celów pokazowych, no i jakoś tak mnie odrzuca nieco. Co więcej, nie wiem czy z tym da się coś zrobić, ratuje mnie chyba jedynie reklamacja. Na te trzy rzeczy jednak czekałam ponad dwa tygodnie, więc totalny żal :roll: Wiem, że tu na forum Arletta brała od nich te albumy i była zadowolona...
Obrazek
Obrazek

Tak wyglądają wszystkie karty albumu...
Awatar użytkownika
krzysfotoh
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 05, 2013 11:37 pm
Kontaktowanie:

Re: Digitalalbum.pl- fuszerka

Postautor: krzysfotoh » sob mar 01, 2014 1:04 pm

Absolutnie takiego czegoś nie możesz pokazać przyszłym klientom. Reklamować jak najszybciej jeżeli się już nie da to kupić nowy, a ten stary na prywatne zdjęcia. Ja brałem POLDOM z Piaseczna, tam w miejscu, które zaprezentowałaś dane jest wzmocnienie, więc wygląda elegancko i jest wzmocnione.
Awatar użytkownika
SzymonD700
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 29, 2012 8:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Digitalalbum.pl- fuszerka

Postautor: SzymonD700 » sob mar 01, 2014 3:50 pm

Ja biore albumy z e-agfa.pl i jestem bardzo zadowolony. Taki wyglad albumu jak pokazujesz jest nie do przyjecia.
Hans
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 25, 2014 6:25 pm
Kontaktowanie:

Re: Digitalalbum.pl- fuszerka

Postautor: Hans » sob mar 01, 2014 7:21 pm

Ja biorę z najlepszefoto.pl i też jestem zadowolony :D
Awatar użytkownika
Marlena
Posty: 284
Rejestracja: sob gru 10, 2011 6:51 pm
Kontaktowanie:

Re: Digitalalbum.pl- fuszerka

Postautor: Marlena » sob mar 01, 2014 8:19 pm

Z Nalepszefoto biorę fotoalbumy, ale swoje wpadki mają. Miałam to samo zdjęcie dwa razy w jednym zleceniu- w środku fotoalbumu i na okładce w okienku- obydwa naświetlili totalnie różnie ;) Wywoływanie odbitek- czarnobiałe foto naświetlili mi z czerwonym paskiem przez środek, a kilka innych zdjęć wyszło, jakbym w ogóle ich nie doświetliła. Ale to pewnie kwestia tego, że to masówka, śpieszno im było. Nie usprawiedliwia ich to jednak.
Na stronę e-agfa Szymon na razie nie mogę się dostać, więc nie mogę podpatrzeć co oferują.
POLDOM, trochę nie mój styl.
W digitalalbum złożę reklamację . Zależy mi na odzyskaniu dobrze sklejonego albumu, ponieważ zamówiłam go w zasadzie dla materiału, z którego jest zrobiona okładka- bardzo mi się podobała. Pudełko na zdjęcia i DVD było dobierane do kompletu. Czytałam o nich dobre opinie; być może to jednorazowa wpadka, ale nie mam pewności. Bo jeśli wszystkie albumy tak kleją... W każdym razie szkoda, taka wpadka przy pierwszym zamówieniu.
Awatar użytkownika
SzymonD700
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 29, 2012 8:36 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Digitalalbum.pl- fuszerka

Postautor: SzymonD700 » ndz mar 02, 2014 6:11 pm

Z tego co wiem e-agfa.pl ma robić jakieś zmiany na stronie na przełomie lutego i marca. Może z tego powodu są chwilowe utrudnienia.

tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do „Albumy, Fotoalbumy, Fotoksiążki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości