Basia-dolnośląskie

Dla wszystkich którzy oferują swoje usługi jako Second Shooter lub szukają Second Shooter-ów
Awatar użytkownika
bebe69
Posty: 65
Rejestracja: pn lis 07, 2011 8:13 pm
Lokalizacja: Polanica-Zdrój
Kontaktowanie:

Basia-dolnośląskie

Postautor: bebe69 » czw gru 01, 2011 11:26 am

Witam,
Jestem początkująca, ale zamierzam spróbować swoich sił w fotografii ślubnej i nie tylko. Póki co efekty moich prób widać w galegii facebooka ;) : http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 916&type=1,
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 916&type=1.
Zdjęcia do tej pory wykonywałam canonem 400D, ale postanowiłam zrobić w życiu poważny krok naprzód, załatwiam właśnie dotację z unii i od marca będę dysponować canonen 5d markII oraz obiektywami: 70-200 f/2.8, 16-35 f/2.8, 24-70 f/2.8, 50 f/1.4, 85 f/1.8, 35 f/2. Lampy i inne też będą:)
W związku z tym bardzo mi zależy na zdobyciu porządnego doświadczenia, ponieważ wiem, że chciałabym to robić w życiu.
Bardzo proszę o informację, jeżeli ktoś chciałby mieć mnie za pomocnika i drugiego fotografa na swoim zleceniu. Dojadę gdzie trzeba ;)
Jestem też ciekawa opinii dotyczącej zdjęć... Galeria powstawała zaledwie pół roku , więc myślę że obrałam niezłe tempo :)
Pozdrawiam,
Basia Bulanda
Awatar użytkownika
bebe69
Posty: 65
Rejestracja: pn lis 07, 2011 8:13 pm
Lokalizacja: Polanica-Zdrój
Kontaktowanie:

:)

Postautor: bebe69 » czw sty 26, 2012 10:57 am

To znowu ja ;)
Potrzebuję pilnie zdjęć ślubnych:D
Jeżeli ktoś mógłby mnie zabrać ze sobą na ślub już w marcu lub kwietniu - proszę o wiadomość...
Pomóżcie nowej koleżance tak jak być może kiedyś wcześniej ktoś Wam pomógł ;)

mój tel: 723 559 635
mail: bulandabasia@gmail.com
no i facebook ;]

Ktoś coś wie - piszcie!

Z góry dzięki ;)
Awatar użytkownika
Zbigniew Swiderski
Posty: 251
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 12:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Basia-dolnośląskie

Postautor: Zbigniew Swiderski » czw sty 26, 2012 1:00 pm

Idź na płatne warsztaty do osobty która zapewni potem pracę jako drugi fotograf np. do Płaczka.
Awatar użytkownika
angellour
Posty: 169
Rejestracja: sob gru 10, 2011 9:43 pm
Lokalizacja: Piwniczna-Zdrój
Kontaktowanie:

Re: Basia-dolnośląskie

Postautor: angellour » czw sty 26, 2012 1:49 pm

Mnie Marlena podsunęła pomysł-pójście na kurs dla narzeczonych. Można się zapytać czy ktoś się zgodzi na zrobienie paru (!) zdjęć, żeby głównemu nie przeszkadzać-ale warto się spotkać lub zadzwonić do tego pierwszego, żeby mu potem nie wchodzić w paradę :)

Poza tym zawsze i wszędzie znajdzie się chociaż jedna para, która robi skromniutki ślub ze względu na brak pieniędzy-zapytaj wśród znajomych. Na takich imprezach zazwyczaj zdjęcia ma zrobić jakiś wujek więc chętnie skorzystają. Ale ja mówię o takich, których nie stać na większy wydatek, a nie o takich, którzy żerują na ludziach robiących PF, maja wymagania co wszystkich tylko nie do siebie samych. No.
A jak nie da rady, no to faktycznie jakiś kurs-tylko sprawdź opinie..
Awatar użytkownika
Asida Turawa
Moderator
Posty: 1271
Rejestracja: śr maja 04, 2011 10:47 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Re: Basia-dolnośląskie

Postautor: Asida Turawa » czw sty 26, 2012 2:47 pm

Jak pilnie potrzebujesz zdjęć ślubnych to weź modelkę i modela np z maxmodels.pl tfp, znajdź starą suknię ślubną i zrób jakiś zarąbisty plener. Wiem, że zdjęcia z ceremonii są bardzo ważne ale duża ilość par patrzy głównie na plener:)
Awatar użytkownika
angellour
Posty: 169
Rejestracja: sob gru 10, 2011 9:43 pm
Lokalizacja: Piwniczna-Zdrój
Kontaktowanie:

Re: Basia-dolnośląskie

Postautor: angellour » czw sty 26, 2012 6:05 pm

Asida Turawa pisze:Jak pilnie potrzebujesz zdjęć ślubnych to weź modelkę i modela np z maxmodels.pl tfp, znajdź starą suknię ślubną i zrób jakiś zarąbisty plener. Wiem, że zdjęcia z ceremonii są bardzo ważne ale duża ilość par patrzy głównie na plener:)


Tutaj jest przykład tego o czym pisze Asida:

http://pracownia-fotograficzna.pl/portfolio.htm
Awatar użytkownika
yarson
Posty: 405
Rejestracja: czw paź 20, 2011 9:11 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Basia-dolnośląskie

Postautor: yarson » czw sty 26, 2012 8:27 pm

Zbigniew Swiderski pisze:Idź na płatne warsztaty do osobty która zapewni potem pracę jako drugi fotograf np. do Płaczka.


Tak jest ? W jaki sposób wszystkich warsztatowiczów obskakują ?? :mrgreen:
Awatar użytkownika
sebastianfranczyk
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 31, 2011 10:50 pm
Kontaktowanie:

Re: Basia-dolnośląskie

Postautor: sebastianfranczyk » czw sty 26, 2012 8:39 pm

Basia zrób tak jak ja 2 lata temu, zaproponowalem moim dobrym znajomym...(nie para) taką sesje...ona śliczna dziewczyna on przystojny gość."nie okłamujmy się - takie zdjęcie sie lepiej sprzedają" Pojechalismy na wakacje do Budapesztu,wypilismy 2litry wina i cykalismy foty na totalnym luzie. Kiecke kupiła w H&M dluga białą a kapelusz z second handu :)
Awatar użytkownika
KarinaS
Posty: 529
Rejestracja: pn lip 04, 2011 8:00 pm
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Re: Basia-dolnośląskie

Postautor: KarinaS » czw sty 26, 2012 8:51 pm

yarson pisze:
Zbigniew Swiderski pisze:Idź na płatne warsztaty do osobty która zapewni potem pracę jako drugi fotograf np. do Płaczka.


Tak jest ? W jaki sposób wszystkich warsztatowiczów obskakują ?? :mrgreen:


to wcale tak nie jest, że zapewniają pracę jako drugi fotograf...za to też trzeba zapłacić ;)
Awatar użytkownika
sebastianfranczyk
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 31, 2011 10:50 pm
Kontaktowanie:

Re: Basia-dolnośląskie

Postautor: sebastianfranczyk » czw sty 26, 2012 9:13 pm

KarinaS pisze:to wcale tak nie jest, że zapewniają pracę jako drugi fotograf...za to też trzeba zapłacić ;)

bo moment to dobry marketingowiec. Na wszystkim idzie zarobic ;)

tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do „Dział dla Second Shooter-ów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości